FB

Oczyszczająca moc ultradźwięków

Jeśli Twoja cera pozbawiona jest jędrności, brakuje jej blasku, wydaje się zmęczona, zszarzała lub gdy masz problemy trądzikowe, to peeling kawitacyjny jest właśnie dla Ciebie.
W tym zabiegu, polegającym na przesuwaniu specjalnej metalowej szpatułki po zwilżonej skórze, wykorzystuje się niesłyszalne dla ludzkiego ucha ultradźwięki. Peeling kawitacyjny stosuje się w celu złuszczenia martwego naskórka, usunięcia toksyn, nadmiaru łoju i zdezynfekowania skóry twarzy.

Po dobrze wykonanym peelingu kawitacyjnym skóra twarzy jest dobrze oczyszczona, znacznie wygładzona, napięta, pełniejsza blasku, lepiej ukrwiona i dotleniona oraz gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów kosmetycznych. Dlatego zalecane jest dopełnienie peelingu kawitacyjnego wprowadzeniem ampułki z aktywnymi składnikami, dostosowanymi do potrzeb Twojej cery.

Peeling kawitacyjny powinien być wykonywany co około 28 dni, bo właśnie tyle trwa cykl odnawiania się naskórka. W przypadku cer tłustych, niedotlenionych okres pomiędzy zabiegami może być krótszy, w zależności od stopnia zanieczyszczenia cery. Powinna o tym zadecydować kosmetyczka lub kosmetolog.

Cały zabieg w salonie kosmetycznym  jest bezbolesny i powinien trwać od kilku do kilkunastu minut. Jego cena waha się od około 60 do 100 złotych.

Peeling kawitacyjny odradzamy:

osobom z gorączką, kobietom w ciąży, osobom z rozrusznikiem serca, zakrzepowym zapaleniem żył, czynną gruźlicą, metalowymi implantami, bądź nowotworami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz